PLN-4X0,75-NT Пластиковий провід, FESTO-193403
Артикул: FESTO-193403
Категорія: Трубки з каліброваним зовнішнім діаметром
| Відповідність LABS | VDMA24364-B2-L |
| Внутрішній діаметр-Ø | od 2.9 MM |
| Допуск для харчової промисловості | patrz rozszerzone informacje o materiale |
| Зовнішній діаметр | od 4 MM |
| Клас чистих приміщень | Element zamontowany statycznie, brak możliwości oceny zgodnie z normą ISO 14644-1 |
| Колір | naturalny |
| Маса виробу на одиницю довжини | 0.0056 K/M |
| Матеріал трубки | PE |
| Мін. радіус згину | 12 MM |
| Оптимальний радіус згину для оптимізації потоку | 25 MM |
| Пневматичне підключення | Do złącza wtykowego-śred. zew. 4 mm |
| Примітка про робочий тиск | Woda: maks. 0,6 MPa przy temp. 0 - 50°C |
| Примітка щодо матеріалів | Zgodność z dyrektywą RoHS |
| Робоче середовище | Sprężone powietrze wg ISO 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Робочий тиск залежно від температури/BAR | od -0.95 do 14 BAR |
| Робочий тиск залежно від температури/MPA | od -0.095 do 1.4 MPA |
| Робочий тиск залежно від температури/PSI | od -13.775 do 203 PSI |
| Температура навколишнього середовища | od -30 do 80 GC |
130.98 ₴(з ПДВ)
109.15 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

