Пневматичний пістолет великої потужності G 3/8, G 1/4, 250 mm, VOP-K-V-PTR-250
Артикул: VOP-K-V-PTR-250
Категорія: Пістолет пневматичний для обдуву без приєднання
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Робочий тиск | 0-10 бар |
| Середовище | Стиснене повітря |
| Версія | Пряма насадка, 250 мм |
| Під'єднання | 3/8" |
| Підключення насадки | G 1/4" |
2984.88 ₴(з ПДВ)
2487.40 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 3 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
3шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

