Пневматичний пістолет великої потужності G 3/8, G 1/4, висока продуктивність, сплав алюмінію, VOP-K-V-14-1
Артикул: VOP-K-V-14-1
Категорія: Пістолет пневматичний для обдуву без приєднання
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Робочий тиск | 0-10 бар |
| Середовище | Стиснене повітря |
| Вага | 220 g |
| Витрата | 800 л/хв |
| Під'єднання | 3/8" |
| Підключення насадки | G 1/4" |
2981.46 ₴(з ПДВ)
2484.55 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 12 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
12шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 42 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
42шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

