Насос мембранний SAMOA DC20 1/4" PP/PTFE+PTFE | SAMOA, DC20PPSTPTTBAS
Артикул: DC20PPSTPTTBAS
Категорія: Насос мембранний Samoa Directflo® з низькою пульсацією
| Вага | 1,2 kg |
| Вхід повітря | 3/8” NPSM (F) |
| Максимальна висота всмоктування "на мокро" | 7 м (23') |
| Максимальна висота всмоктування "на сухо" | 2 м (6 1/2') |
| Максимальний діаметр сухих часток | 2 мм (3/32 дюйма) |
| Під'єднання матеріалу | 1/4" BSPP (F) - 3/4" NPT (M) |
| Продуктивність максимальна | 20 л/хв |
| Робочий тиск живлення | від 1,5 до 8 бар |
| Співідношення тисків | 1:1 |
| Тип | DC20 |
| A | 107 мм |
| ATEX | Ні. |
| B | 142 мм |
| C | 29 мм |
| D | 142 мм |
| E | 172 мм |
| F | 86 мм |
| G | 96 мм |
| H | 9 мм |
| Корпус насоса | Поліпропілен |
| Мембрана | PTFE |
| Ущільнення | ПТФЕ |
28575.24 ₴(з ПДВ)
23812.70 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]]
| К-сть в Польщі | 3 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
3шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




