Насос мембранний SAMOA DF100 1" PP/EPDM+Santoprene | SAMOA, DF100PPSESTMBAS
Артикул: DF100PPSESTMBAS
Категорія: Насос мембранний Samoa Directflo® з низькою пульсацією
| Вага | 6,5 кг (пластикові насоси), 7,2 кг (металеві насоси) |
| Вхід повітря | 3/8" NPSM (F) |
| Максимальний діаметр сухих часток | 4 мм (3/16") |
| Під'єднання матеріалу | 1" BSP/NPT (F) |
| Продуктивність максимальна | 100 л/хв |
| Співідношення тисків | 1:1 |
| Тип | DF100 |
| A | 216 мм |
| ATEX | Ні. |
| B | 189 мм |
| C | 227 мм |
| D | 175 мм |
| E | 154 мм |
| F | 9 мм |
| G | 184 мм |
| I | 94.5 мм |
| J | 1" (F) мм |
| K | 210 мм |
| L | 3/8" (F) мм |
| Корпус насоса | Поліпропілен |
| Мембрана | Сантопрен |
| Ущільнення | EPDM |
57589.98 ₴(з ПДВ)
47991.65 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



