Насос мембранний SAMOA DF30 1/2" PP/EPDM+Santoprene | SAMOA, DF30PPSESTMBAS
Артикул: DF30PPSESTMBAS
Категорія: Насос мембранний Samoa Directflo® з низькою пульсацією
| Вага | 2,2 кг |
| Вхід повітря | 3/8" NPSM (F) |
| Максимальна висота всмоктування "на мокро" | 8 m |
| Максимальна висота всмоктування "на сухо" | 4 m |
| Максимальний діаметр сухих часток | 3 мм (1/8") |
| Під'єднання матеріалу | 1/2" BSP/NPT (F) |
| Продуктивність максимальна | 38 л/хв |
| Співідношення тисків | 1:1 |
| Тип | DF30 |
| A | 130 мм |
| ATEX | Ні. |
| B | 160 мм |
| C | 162 мм |
| D | 105 мм |
| E | 122 мм |
| F | 8 мм |
| G | 140 мм |
| I | 70 мм |
| J | 1/2" (F) мм |
| K | 145 мм |
| L | 3/8" (F) мм |
| Корпус насоса | Поліпропілен |
| Мембрана | Сантопрен |
| Ущільнення | EPDM |
27915.78 ₴(з ПДВ)
23263.15 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору






