Насос мембранний SAMOA DF50 1/2" PP/PTFE+PTFE | SAMOA, DF50PPSTSTTBAS
Артикул: DF50PPSTSTTBAS
Категорія: Насос мембранний Samoa Directflo® з низькою пульсацією
| Вага | 2,8 кг (пластикові насоси), 3,5 кг (металеві насоси) |
| Максимальний діаметр сухих часток | 3 мм (1/8") |
| Під'єднання матеріалу | 1/2" NPSM (F) (метал), 1/2" BSP/NPT (F) (пластик) |
| Продуктивність максимальна | 50 л/хв |
| Співідношення тисків | 1:1 |
| Тип | DF50 |
| A | 156 мм |
| ATEX | Ні. |
| B | 160 мм |
| C | 167 мм |
| D | 105 мм |
| E | 122 мм |
| F | 8 мм |
| G | 146 мм |
| I | 70 мм |
| J | 1/2" (F) мм |
| K | 150 мм |
| L | 3/8" (F) мм |
| Корпус насоса | Поліпропілен |
| Мембрана | PTFE |
| Ущільнення | ПТФЕ |
50336.28 ₴(з ПДВ)
41946.90 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



