Насос мембранний SAMOA DP200 1" AL/EPDM+Santoprene | SAMOA, DP200AASEMTMBAS
Артикул: DP200AASEMTMBAS
Категорія: Насос мембранний Samoa Directflo® з низькою пульсацією
| Вхід повітря | 3/8" NPSM (F) |
| Максимальна висота всмоктування "на мокро" | 8 m |
| Максимальна висота всмоктування "на сухо" | 5 m |
| Максимальний діаметр сухих часток | 6 мм |
| Під'єднання матеріалу | 1" BSPP (F) |
| Продуктивність максимальна | 200 л/хв |
| Робочий тиск живлення | від 1,5 до 8 бар |
| Співідношення тисків | 1:1 |
| Тип | DP200 |
| ATEX | Так. |
| Корпус насоса | Алюміній |
| Мембрана | Сантопрен |
| Ущільнення | EPDM |
78032.16 ₴(з ПДВ)
65026.80 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору






