Насос пневматичний, мембранний SAMOA UP 15 1 1/2" Al/Santoprene, UP15A-BAC-MMA
Артикул: UP15A-BAC-MMA
Категорія: Універсальні мембранні насоси SAMOA UP
| Вага | 22 kg |
| Вхід повітря | 1" BSPP (F) |
| Максимальна висота всмоктування "на мокро" | 9 m |
| Максимальна висота всмоктування "на сухо" | 5,9 m |
| Максимальний діаметр сухих часток | 2,5 mm |
| Під'єднання матеріалу | 1 1/2" BSPP (F) |
| Продуктивність максимальна | 470 l/min |
| Робочий тиск живлення | від 1,5 до 8 бар |
| Співідношення тисків | 1:1 |
| Тип | UP15 |
| ATEX | TAK |
| Корпус насоса | Алюміній |
| Мембрана | Сантопрен |
| Ущільнення | Сантопрен |
116908.56 ₴(з ПДВ)
97423.80 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


