Насос мембранний SAMOA UP 30 3" AL/HYTREL + HYTREL | SAMOA, UP30A-BAC-HHC
Артикул: UP30A-BAC-HHC
Категорія: Універсальні мембранні насоси SAMOA UP
| Вага | 46 кг |
| Вхід/вихід матеріалу | 3" BSPP (F) |
| Вхід повітря | 3/4" NPT (F) |
| Максимальна висота всмоктування "на мокро" | 8 m |
| Максимальна висота всмоктування "на сухо" | 6 m |
| Максимальний діаметр сухих часток | 12,7 мм |
| Під'єднання матеріалу | 3" BSPP (F) |
| Продуктивність максимальна | 1000 л/хв |
| Робочий тиск живлення | від 1,5 до 8 бар |
| Співідношення тисків | 1:1 |
| Тип | UP30 |
| A | 575 мм |
| B | 905 мм |
| C | 573 мм |
| D | 184 мм |
| E | 353 мм |
| G | 290 мм |
| H | 120 мм |
| I | 105 мм |
| K | 530 мм |
| L | 307 мм |
| M | 257 мм |
| N | 15 мм |
| Корпус насоса | Нержавіюча сталь - Алюміній |
| Мембрана | HYTREL |
| Ущільнення | HYTREL |
193119.42 ₴(з ПДВ)
160932.85 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



