Насос пневматичний, мембранний SAMOA UP05 1/2" PP/PTFE, UP05B-BPS-PTZ
Артикул: UP05B-BPS-PTZ
Категорія: Універсальні мембранні насоси SAMOA UP
| Вага | 2,7 kg |
| Вхід повітря | 1/4" BSPP (F) |
| Максимальна висота всмоктування "на мокро" | 8 m |
| Максимальна висота всмоктування "на сухо" | 5 m |
| Максимальний діаметр сухих часток | 2,5 mm |
| Під'єднання матеріалу | 1/2" BSPP (F) |
| Продуктивність максимальна | 51 l/min |
| Робочий тиск живлення | від 1,5 до 8 бар |
| Співідношення тисків | 1:1 |
| Тип | UP05 |
| ATEX | Wybrane modele |
| Корпус насоса | Поліпропілен |
| Мембрана | PTFE |
| Ущільнення | ПТФЕ |
63909.30 ₴(з ПДВ)
53257.75 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 4 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
4шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



