Насос мембранний SS120 FDA 120 л/хв SS EP/NBR+PTFE/SS | MECLUBE, 028-F120-AB2
Артикул: 028-F120-AB2
Категорія: Насос мембранний, харчовий
| A | 250 мм |
| B | 175 мм |
| C | 250 мм |
| Вага | 9 кг |
| Вхід/вихід матеріалу | Tri-Clamp 1 1/2" |
| Макс. висота підйому | 80 м |
| Максимальна висота всмоктування "на мокро" | 9,8 m |
| Максимальна висота всмоктування "на сухо" | 6,0 m |
| Максимальна в'язкість рідини | 25000 cps |
| Максимальна температура | 95°C |
| Максимальний діаметр сухих часток | 3,5 мм |
| Максимальний тиск повітря | 8 бар |
| Макс. швидкість потоку | 120 л/хв |
| Переміщення за цикл | 100 см³ |
| Під'єднання повітря | 3/8" BSP |
| Рівень шуму | 72 dB |
| Сертифікат | FDA/Ex II 3/3 GD c IIB T 135°C, зона ATEX2 |
| Співідношення тисків | 1:1 |
| Застосування | Для рідин і харчових продуктів |
| Корпус насоса | Нержавіюча сталь AISI 316 електрополірована |
| Кулька | Нержавіюча сталь AISI 316 |
| Мембрана | NBR + PTFE |
184505.10 ₴(з ПДВ)
153754.25 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



