Насос вакуумний транспортний VTRF7-6, G 3/8 GW, штуцер 38 мм, max. 2087 л/хв, алюміній | VMECA, VTRF7-6N
Артикул: VTRF7-6N
Категорія: Насос вакуумний VTR для транспорту вакуумного (283-3396 l/min)
| Витрата повітря | 170-1358 нл/хв |
| Максимальна витрата вакууму | 283-5660 нл/хв |
| Максимальний рівень розрідження | -27 кПа |
| Тиск живлення | 2,8-5,5 бар |
| D | 101,8 |
| E | 50,6 |
| F | 38 |
| G | G3/8" |
| L | 190,4 |
| ØA | 19 мм |
| ØB | 31,8 |
| ØC | 50 |
| Витрата повітря | 396-679 нл/хв |
| Максимальна витрата вакууму | 1698 л/хв |
| Максимальний рівень вакууму (-kPa) | 27 |
| Матеріал | Алюміній |
| Під'єднання стиснутого повітря | G1/4" |
14029.20 ₴(з ПДВ)
11691.00 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 5 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
5шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


