Насос вакуумний транспортний VTRF2-3, G 1/8 GW, штуцер 19 мм, max 221 л/хв, алюміній | VMECA, VTRF 2-3 AL
Артикул: VTRF 2-3 AL
Категорія: Насос вакуумний VTR для транспорту вакуумного (283-3396 l/min)
| Витрата повітря | 170-1358 нл/хв |
| Максимальна витрата вакууму | 283-5660 нл/хв |
| Максимальний рівень розрідження | -33,8 кПа |
| Тиск живлення | 2,8-5,5 бар |
| D | 45 |
| E | 24,9 |
| F | 19 |
| G | 1/8" |
| L | 88,9 |
| ØA | 6,4 мм |
| ØB | 18,4 |
| ØC | 31,5 |
| Витрата повітря | 88-170 нл/хв |
| Максимальна витрата вакууму | 283 л/хв |
| Максимальний рівень вакууму (-kPa) | 27 |
| Матеріал | Алюміній |
| Під'єднання стиснутого повітря | G1/8" |
10915.80 ₴(з ПДВ)
9096.50 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 2 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
2шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


