Насос вакуумний транспортний VTRF15-6, G 3/8 GW, штуцер 50 мм, max. 6890 л/хв, алюміній | VMECA, VTRF15-6-AL
Артикул: VTRF15-6-AL
Категорія: Насос вакуумний VTR для транспорту вакуумного (283-3396 l/min)
| Витрата повітря | 170-1358 нл/хв |
| Максимальна витрата вакууму | 283-5660 нл/хв |
| Максимальний рівень розрідження | -33,8 кПа |
| Тиск живлення | 2,8-5,5 бар |
| D | 101,4 |
| E | 50,8 |
| F | 38,2 |
| G | 3/8" |
| L | 190,4 |
| ØA | 38,2 мм |
| ØB | 49,6 |
| ØC | 69 |
| Витрата повітря | 792-1358 нл/хв |
| Максимальна витрата вакууму | 5660 л/хв |
| Максимальний рівень вакууму (-kPa) | 33,8 |
| Матеріал | Алюміній |
| Під'єднання стиснутого повітря | G3/8" |
22726.44 ₴(з ПДВ)
18938.70 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 8 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
8шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


