Рейка іонізуюча, антистатична 600 мм, висока продуктивність, з кабелем 3м, ABSL-RC-600
Артикул: ABSL-RC-600
Категорія: Рейка іонізуюча
| Живлення | AF2-WR |
| Відстань від робочої поверхні | 20-200 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Кабель під'єднання | W zestawie kabel zasilający wysokonapięciowy oraz kabel uziemiający. Długość kabla 3 m - inne długości na zapytanie |
| Напруга | 7000 В ЗМІННОГО СТРУМУ |
| Робоча температура | від 0 до +70 °C |
49469.82 ₴(з ПДВ)
41224.85 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


