Рейка іонізуюча з повітряним ножем MOS 400 мм, стандарт, з кабелем 3м, ABSL-VN-400
Артикул: ABSL-VN-400
Категорія: Рейка іонізуюча
| Випромінювачі | Нержавіюча сталь |
| Живлення | PS1WR / AF2-4WR |
| Робочий тиск | максимум. 10 бар |
| Відстань від робочої поверхні | 1500 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Кабель під'єднання | W zestawie kabel zasilający wysokonapięciowy oraz kabel uziemiający. Długość kabla 3 m - inne długości na zapytanie |
| Напруга | 7 кВ змінного струму |
| Під'єднання | G 1/4" |
| Робоча температура | від 0 до +70 °C |
66336.96 ₴(з ПДВ)
55280.80 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


