Витратомір VA520 + MODBUS з вимірювальною секцією G2" | CS Instruments, 0695.0525
Артикул: 0695.0525
Категорія: Калориметричний витратомір термічний VA520
| Вимірювальна секція | нержавіюча сталь 1.4301 (AISI 304) або 1.4404 (AISI 316L) |
| Вихід аналоговий | 4-20 мА для м³/год або для л/хв |
| Вихід імпульсний | 1 імпульс на м³ або на л, гальванічно розділений |
| Діапазон вимірювання | залежить від діаметра (див. таблицю) |
| Допустимі одиниці | м³/год, м³/хв, л/хв, л/с ft/min, cfm, m/s, kg/h, кг/хв |
| Живлення | 24 В ПОСТІЙНОГО СТРУМУ, ±15%. |
| Інтерфейс PC | RS485, Modbus RTU |
| Корпус | пластик |
| Метод вимірювання | калориметричний |
| Можливі гази | повітря, азот, аргон, оксид азоту, вуглекислий газ, кисень |
| Навантаження | <500Ω |
| Параметри | м³/год, л/хв (1000 мбар, 20°C) для стисненого повітря або Нм³/год, Нл/хв (1013 мбар, 0°C) для інших газів |
| Під'єднання | різьбові: зовнішні різьби R1/4, R1/2, R3/4, R1, R1 1/4, R1 1/2, R2 фланцеві: фланці відповідно до DIN EN 1092-1 |
| Робоча температура | -30 ÷ +80 °C |
| Робочий тиск | 16 (опція 40) бар |
| Середовище | повітря, гази |
| Точність | ±1,5% від виміряного значення, ±0,3% від діапазону |
| A | 30 мм |
| H | 195,9 |
| H1 | 165,7 |
| L | 475 мм |
| L1 | 275 |
| Вибір вимірювання | R 2" |
| Діаметр внутрішній | 53.1 мм |
| Діапазон вимірювання | 2,0-1195 м³/год |
| Зовнішній діаметр | 60.3 мм |
113133.72 ₴(з ПДВ)
94278.10 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


