Трубка пневматична PA поліамідна калібрована, fi 6x4 мм, синя (бухта 25 м) | Pneumat, PA6X4-25 NIEB FL
Артикул: PA6X4-25 NIEB FL
Категорія: Трубки поліамідні серії Flowmatik
| Застосування і середовище | стиснене повітря, масла, жири, паливо, гідравлічне масло, сольові розчини |
| Матеріал | поліамід (PA 6) |
| Робоча температура | від -10 °C до +80 °C |
| УВАГА | Товар продається в цілих упаковках |
| Характеристика | висока стійкість |
| Діаметр внутрішній | 4 мм |
| Довжина бухти | 25 м |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Колір | Синій |
| Максимальний робочий тиск при 23°C | 33 бар |
| УВАГА | 259.11SB-25 |
1338.36 ₴(з ПДВ)
1115.30 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 141 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
141шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



