Трубка пневматична PE поліетиленова калібрована, fi 6x4 мм, синя (бухта 100 м) | Pneumat, PE6X4-100 NIEB FL
Артикул: PE6X4-100 NIEB FL
Категорія: Трубки калібровані з поліетилену серії Flowmatik
| Застосування і середовище | установки: стиснене повітря, різні застосування |
| Матеріал | поліетилен (PE) |
| Робоча температура | від -10 °C до +60 °C |
| УВАГА | Товар продається в цілих упаковках |
| Характеристика | хороша стійкість до різних видів рідких речовин і хімікатів |
| Діаметр внутрішній | 4 мм |
| Довжина бухти | 100 м |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Колір | Синій |
| Максимальний робочий тиск при 23°C | 13 бар |
| УВАГА | 259.01SB-100 |
2282.22 ₴(з ПДВ)
1901.85 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 113 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
113шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




