Трубка пневматична PU поліуретанова калібрована, fi 12x8 мм, синя (бухта 100 м) | Pneumat, PU12X8-100 NIEB FL
Артикул: PU12X8-100 NIEB FL
Категорія: Трубки калібровані з поліуретану серії Flowmatik
| Застосування і середовище | більшість застосувань, стійкий до більшості масел, палива, хімікатів |
| Матеріал | поліуретан (PU) |
| Робоча температура | від -20 °C до +70 °C |
| УВАГА | Товар продається в цілих упаковках |
| Характеристика | дуже гнучкий (також при низьких температурах), без "ефекту пам'яті" навіть при довготривалому тиску, стійкий до стирання, точно відкалібрований |
| Діаметр внутрішній | 8 мм |
| Довжина бухти | 100 м |
| Зовнішній діаметр | 12 мм |
| Колір | Синій |
| Максимальний робочий тиск при 23°C | 10 бар |
| УВАГА | 259.19SB-100 |
13942.44 ₴(з ПДВ)
11618.70 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 59 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
59шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



