Шланг лабораторний силіконовий PROSIL 60TPPT fi 15,9x22,2 мм, стінка 3,2 мм, TPPT60-159222
Артикул: TPPT60-159222
Категорія: Трубки силіконові дюймових розмірів
| Відповідно до норм | BfR XV, FDA 177.2600, USP XXVI клас 6, Ph.Eur. 3.1.9, Охоплення, RoH |
| Густота | 1,19 г/см3 |
| Діапазон робочої температури | від - 60°C до 200°C (тимчасово до 250°C) |
| Довжина бухти | 25 м |
| Допуск згідно ISO 3302.1 | E2 |
| Застосування | харчова-фармацевтична, медична |
| Матеріал | Силікон |
| Твердість Shore (A) | 60°+/-5° |
| УВАГА | Ціна за метр при купівлі рулону 25 м. При купівлі меншої кількості звертайтеся до відділу продажу |
| Характеристика | Прозорий, високий клас чистоти, гладка стінка |
| Діаметр внутрішній | 15,9 мм |
| Зовнішній діаметр | 22,2 мм |
| Товщина стінки | 3,2 мм |
5105.58 ₴(з ПДВ)
4254.65 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

