Трубка тефлонова гладка в сталевому обплеті fi 1/4 дюйма, високого тиску, антистатичний, TH-PTFE-GL-06AS
Артикул: TH-PTFE-GL-06AS
Категорія: Шланги PTFE з армуванням
| Діапазон робочої температури | -70-+260 °C |
| Застосування | Дроти з стійкого до розтягування PTFE, обплетені сталлю AISI 304, призначені для транспортування пари, газу, рідин і хімікатів в широкому діапазоні температур і тисків. Шланги схвалені FDA (CFR 571-106 / CFR 21, частини з 70 по 199), DVGW, BFR і KTW і протестовані на відповідність вимогам EC 2002/72 і DM 174/2004, що підтверджує можливість використання шлангів в контакті з водою, харчовими продуктами і напоями. |
| Зовнішній шар | Обплетення з нержавіючої сталі AISI 304 |
| Матеріал | ПТФЕ |
| Вага | 87 г/м |
| Діаметр внутрішній | 1/4 дюйм |
| Зовнішній діаметр | 9 мм |
| Максимальний робочий тиск при 20°C | 175 бар |
| Мінімальний радіус згину | 45 мм |
| Мінімальний робочий тиск при 20°C | 700 бар |
| Товщина стінки | 0,7 мм |
933.36 ₴(з ПДВ)
777.80 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 70 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
70шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


