Трубка тефлонова рифлена 1.1/4" металеве обплетення, антистатичний, TH-PTFE-KR-32AS
Артикул: TH-PTFE-KR-32AS
Категорія: Шланги PTFE з армуванням
| Діапазон робочої температури | -70-+260 °C |
| Застосування | Шланги з PTFE, стійкого до розтягування, обплетені сталлю AISI 304, призначені для транспортування пари, газу, рідин і хімічних речовин в широкому діапазоні температур і тисків. Шланги схвалені FDA (CFR 571-106 / CFR 21, частини з 70 по 199), DVGW, BFR і KTW і протестовані на відповідність вимогам EC 2002/72 і DM 174/2004, які підтвердили, що шланги можуть використовуватися в контакті з водою, продуктами харчування і напоями. |
| Зовнішній шар | Обплетення з нержавіючої сталі AISI 304 |
| Матеріал | ПТФЕ |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 40,5 мм |
| Максимальний робочий тиск при 20°C | 45 бар |
| Мінімальний радіус згину | 120 мм |
| Мінімальний робочий тиск при 20°C | 100 бар |
12020.64 ₴(з ПДВ)
10017.20 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору
Трубка TH-PTFE-KR-32AS — это рифлёный тефлоновый шланг диаметром 1 1/4", выполненный из антистатического PTFE и усиленный металлической оплёткой из нержавеющей стали. Гофрированная структура обеспечивает гибкость и устойчивость к изгибам при монтаже и эксплуатации. Антистатические свойства важны для безопасной работы с горючими и электростатически чувствительными веществами. Шланг устойчив к агрессивным химикатам, высоким температурам (до +260°C), механическим воздействиям и вакууму. Используется в химической, фармацевтической, нефтехимической и пищевой промышленности. Надёжный выбор для сложных производств і відповідальних застосувань.


