PUN-V0-16X2,5-SW-C Пластиковий провід, FESTO-570353
Артикул: FESTO-570353
Категорія: Трубки з каліброваним зовнішнім діаметром
| Випробування матеріалу на горіння | UL94 V-0 (3 mm) |
| Відповідність LABS | VDMA24364-B2-L |
| Властивості трубки | Możliwość stosowania w prowadnicach kabli |
| Внутрішній діаметр-Ø | od 11 MM |
| Зовнішній діаметр | od 16 MM |
| Колір | czarny |
| Маса виробу на одиницю довжини | 0.147 K/M |
| Матеріал трубки | TPE-U(PU) |
| Мін. радіус згину | 50 MM |
| Оптимальний радіус згину для оптимізації потоку | 90 MM |
| Пневматичне підключення | Do złącza wtykowego-średnica zewn. 16 mm |
| Примітка про робочий тиск | Woda: maks. 0,6 MPa przy temp. maks. 50°C |
| Примітка щодо матеріалів | Zgodność z dyrektywą RoHS |
| Робоче середовище | Sprężone powietrze wg ISO 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Робочий тиск залежно від температури/BAR | od -0.95 do 10 BAR |
| Робочий тиск залежно від температури/MPA | od -0.095 do 1 MPA |
| Робочий тиск залежно від температури/PSI | od -13.775 do 145 PSI |
| Робочий тиск у всьому діапазоні температур/BAR | od -0.95 do 7 BAR |
| Робочий тиск у всьому діапазоні температур/MPA | od -0.095 do 0.7 MPA |
| Робочий тиск у всьому діапазоні температур/PSI | od -13.775 do 101.5 PSI |
| Твердість за Шором | D 54 +/-3 |
| Температура навколишнього середовища | od -35 do 60 GC |
1319.28 ₴(з ПДВ)
1099.40 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


