Редуктор тиску G1/2z 1-8 bar, EPDM | GOETZE, G681.15-SPE
Артикул: G681.15-SPE
Категорія: Регулятор тиску з бронзи
| Діапазон температур | -10 - +95 °C |
| Матеріал корпусу | Бронза CC499K (UNS C83600) |
| Під'єднання манометра | 1/4" axialne |
| Різьба під'єднання | 1/2" - 2" |
| Середовище | рідини, повітря, гази, випари |
| DN | 15 |
| h | 33 |
| H | 102 |
| H1 | 128 |
| I | 80 |
| L | 142 |
| Вага | 1,2 кг |
| Діапазон регулювання | 1 - 8 бар |
| Діапазон тиску | - bar |
| Коефіцієнт витрати Kv | 3 м³/год |
| Різьба | G1/2 |
| Тиск максимальний | 40 бар |
7959.60 ₴(з ПДВ)
6633.00 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору





