Редуктор тиску фланцевий DN25 1-8 bar, EPDM | GOETZE, G682.25-SPE
Артикул: G682.25-SPE
Категорія: Регулятор тиску з бронзи
| Діапазон температур | -10 - +95 °C |
| Матеріал корпусу | Бронза CC499K (UNS C83600) |
| Під'єднання манометра | DN 20 - DN 50 1/4" axialne; DN 65 - DN 80 1/4" radialne |
| Середовище | рідини, повітря, гази, випари |
| УВАГА | Редуктор без манометра |
| D | 115 |
| DN | 25 |
| h | 55 |
| H | 130 |
| H1 | 150 |
| K | 85 / 4xM12 |
| L | 160 |
| Вага | 4,7 кг |
| Діапазон регулювання | 1 - 8 бар |
| Діапазон тиску | - bar |
| Коефіцієнт витрати Kv | 6,7 м³/год |
| Тиск максимальний | 40 бар |
63872.40 ₴(з ПДВ)
53227.00 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору





