Редуктор з нержавіючої сталі DN100 4-10bar, max 16 bar,EPDM | Pneumat, RDN10041FLEP
Артикул: RDN10041FLEP
Категорія: Регулятори тиску з нержавіючої сталі, фланцеві
| Матеріал корпусу | Сталь нержавіюча 1.4408 |
| Мембрана | EPDM |
| Під'єднання манометра | G 1/4" |
| Середовище | вода, рідини та гази, сумісні з конструкцією матеріалу клапана |
| Температура матеріалу | від -15°C до +80°C |
| Тиск максимальний | 16 бар |
| Ущільнення | EPDM |
| D1 | 115 мм |
| D2 | 160 мм |
| DN | 100 |
| H1 | 160 мм |
| H2 | 235 мм |
| L | 250 мм |
| Вага | 20,7 кг |
| Діапазон регулювання | 4 - 10 бар |
| Діапазон тиску | - bar |
| Коефіцієнт витрати Kv | 64,3 м³/год |
255009.78 ₴(з ПДВ)
212508.15 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


