Редуктор з нержавіючої сталі DN40 4-10 bar, max 16 bar,FPM | Pneumat, RDN4041FL
Артикул: RDN4041FL
Категорія: Регулятори тиску з нержавіючої сталі, фланцеві
| Матеріал корпусу | Сталь нержавіюча 1.4408 |
| Матеріал мембрани | FPM |
| Під'єднання манометра | G 1/4" |
| Середовище | вода, повітря, рідини та гази, сумісні з конструкцією матеріалу клапана |
| Температура матеріалу | від -15°C до +100°C |
| Тиск максимальний | 16 бар |
| Ущільнення | FPM |
| D1 | 60 мм |
| D2 | 73 мм |
| DN | 40 |
| H1 | 140 мм |
| H2 | 130 мм |
| L | 190 мм |
| Вага | 6,5 кг |
| Діапазон регулювання | 4 - 10 бар |
| Діапазон тиску | - bar |
| Коефіцієнт витрати Kv | 11,1 м³/год |
86143.08 ₴(з ПДВ)
71785.90 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


