Редуктор з нержавіючої сталі DN80 1-6 bar, max 16 bar,EPDM | Pneumat, RDN8016FLEP
Артикул: RDN8016FLEP
Категорія: Регулятори тиску з нержавіючої сталі, фланцеві
| Матеріал корпусу | Сталь нержавіюча 1.4408 |
| Мембрана | EPDM |
| Під'єднання манометра | G 1/4" |
| Середовище | вода, рідини та гази, сумісні з конструкцією матеріалу клапана |
| Температура матеріалу | від -15°C до +80°C |
| Тиск максимальний | 16 бар |
| Ущільнення | EPDM |
| D1 | 95 мм |
| D2 | 145 мм |
| DN | 80 |
| H1 | 145 мм |
| H2 | 195 мм |
| L | 225 мм |
| Вага | 15,4 кг |
| Діапазон регулювання | 1 - 6 бар |
| Діапазон тиску | - bar |
| Коефіцієнт витрати Kv | 36 м³/год |
216882.12 ₴(з ПДВ)
180735.10 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


