Редуктор з нержавіючої сталі G3/4" 0,2-1,5 bar, max 10 bar, RNC34-0215
Артикул: RNC34-0215
Категорія: Регулятор низького тиску з нерж. сталі OPTI до 10 bar
| Матеріал корпусу | Сталь нержавіюча 1.4408 |
| Матеріал мембрани | FPM |
| Під'єднання манометра | G 1/4" |
| Середовище | Вуглекислий газ, азот, гідравлічне масло, дизельне паливо, мазут, бензин, вугільна кислота, демінералізована вода, метан CH4, біогаз, інші гази та рідини, сумісні з конструкцією матеріалу клапана |
| Температура матеріалу | від -15°C до +80°C |
| Тиск максимальний | 10 бар |
| Ущільнення | FPM |
| D | 105 мм |
| H | 125 мм |
| L | 85 мм |
| Вага | 1 кг |
| Діапазон регулювання | 0,2 - 1,5 бар |
| Діапазон тиску | - bar |
| Коефіцієнт витрати Kv | 3,4 м³/год |
| Різьба | G3/4 |
52536.36 ₴(з ПДВ)
43780.30 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


