Насадка поворотна ударна - "HURAGAN" G 1/4, 50 мм, 1,5 мм, регульований кут обдування | MOS , RRH-14-15-50
Артикул: RRH-14-15-50
Категорія: Форсунка поворотна
| Матеріал | POM / алюміній / нержавіюча сталь |
| Робочий тиск | максимум. 8 бар |
| Середовище | Стиснене повітря |
| Вага | 172 g |
| Діаметр сопла | 50 мм |
| Під'єднання | G 1/4" |
| Рівень шуму | 73 - 83 dB |
| Робоча температура | 5 - 50 °C |
| Товщина щілини | 1,5 мм |
24796.14 ₴(з ПДВ)
20663.45 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 10 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
10шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


