Колектор модульний до видувних форм синій 2 x 1 GW - 8 x 1/4 GW, колектор для швидкороз’ємів | Aignep, R 1-1/4-8-342 B
Артикул: R 1-1/4-8-342 B
Категорія: Розгалужувачі до систем регуляції температури
| Максимальний робочий тиск | 15 бар |
| Матеріал | анодований алюміній |
| Різьба | ISO 228 |
| Середовище | повітря, вода, масло, вакуум |
| Температура | від -20 °C до +200 °C |
| A | 342 мм |
| B | 228 мм |
| C | 38 мм |
| L | 5,3 мм |
| L1 | 40,6 мм |
| L2 | 36,5 мм |
| ØD | 7,2 мм |
| Колір | Синій |
| Різьба 1 | 1" |
| Різьба 2 | 1/4" |
6512.10 ₴(з ПДВ)
5426.75 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



