Труба fi18x1,0, EDELSTAHL, L=6M, нержавіюча сталь 316L, EFFEBI-PRESS, XTU316L181060
Артикул: XTU316L181060
Категорія: Труби з нержавіючої сталі 316L
| Матеріал з'єднання | stal nierdzewna 316L |
| Матеріал труби | stal nierdzewna 316L |
| Робоча температура | -20°C do +180°C |
| Робочий тиск | od -0,8 do 16 bar |
| Середовище | Стиснуте повітря, вода |
| Вага | 2,556 kg |
| Довжина | 6 m |
| Зовнішній діаметр | 18 mm |
| Товщина стінки | 1 mm |
6305.58 ₴(з ПДВ)
5254.65 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

