Труба fi28x1, 5, двостороннє цинкування, C-STAHL, L=6M, вуглецева сталь EFFEBI-PRESS, CTUZN2-281560
Артикул: CTUZN2-281560
Категорія: Труби з вуглецевої сталі, оцинковані з двох сторін
| Матеріал з'єднання | stal węglowa ocynkowana |
| Матеріал труби | stal węglowa ocynkowana |
| Робоча температура | -20°C do +180°C |
| Робочий тиск | max. 16 bar |
| Середовище | Стиснуте повітря, вода |
| Вага | 5,88 kg |
| Довжина | 6 m |
| Зовнішній діаметр | 28 mm |
| Товщина стінки | 1,5 mm |
4260.42 ₴(з ПДВ)
3550.35 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 7 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
7шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

