Труба Infinity Fi-20 мм 4 м сіра система Infinity (упаковка 8 шт.) | Aignep, 90000 20GR
Артикул: 90000 20GR
Категорія: Труби для вакууму - система INFINITY
| Матеріал з'єднання | латунь нікельована, алюміній |
| Матеріал труби | алюміній |
| Робоча температура | -20 - +80 °C |
| Робочий тиск | -0,99 - 16 бар |
| Середовище | стиснене повітря, вакуум, нейтральні гази (азот, аргон) |
| УВАГА | Продукт продається цілими упаковками |
| Вага | 235 г/м |
| Витрата при P=6 bar | 1291 л/хв |
| Діаметр труби | 20 |
| Довжина | 4 м |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Максимальний тиск | 16 бар |
| Товщина стінки | 1.5 мм |
13354.56 ₴(з ПДВ)
11128.80 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


