Труба алюмінієва fi 32, синя, Infinity, L=2,00 м | Aignep, 90000 32 2M
Артикул: 90000 32 2M
Категорія: Труби для стиснутого повітря - система INFINITY
| Матеріал з'єднання | латунь нікельована, алюміній |
| Матеріал труби | алюміній |
| Робоча температура | -20 - +80 °C |
| Робочий тиск | -0,99 - 16 бар |
| Середовище | стиснене повітря, вакуум, нейтральні гази (азот, аргон) |
| Вага | 387 г/м |
| Витрата при P=6 bar | 4812 л/хв |
| Діаметр труби | 32 |
| Довжина | 2 м |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Максимальний тиск | 16 бар |
| Товщина стінки | 1,5 мм |
1353.06 ₴(з ПДВ)
1127.55 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 127 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
127шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


