Вихрова трубка VORTEX, сопло локального охолодження G 1/4, від -20 до +120°C, нержавіюча сталь | MOS, VTL-14-B
Артикул: VTL-14-B
Категорія: Форсунка Vortex
| Матеріал | Нержавіюча сталь AISI 303 |
| Матеріал генератора | Пластик |
| Робочий тиск | 1-8 бар |
| Версія | Червоний генератор |
| Виходи | G 1/4" |
| Діаметр сопла | 45 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Під'єднання | G 1/4" |
| Робоча температура | від -20 до +120 °C |
38544.72 ₴(з ПДВ)
32120.60 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
| К-сть в Європі | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


