Охолоджувач стиснутого повітря BEKOBLIZZ LC | BEKO, BEKOBLIZZ LC12
Артикул: BEKOBLIZZ LC12
Категорія: Охолоджувачі BEKOBLIZZ
| Застосування | У галузях, де компоненти після гарячого формування потребують охолодження. |
| Робоча температура стиснутого повітря | 35 °C |
| Робочий тиск | 7 бар |
| Точка роси | < +5 °C |
| Вага | 28 кг |
| Живлення | 230 В |
| Номінальна витрата | 12 нм³/год |
| Під'єднання | 3/8" |
| Розміри | 475 х 370 х 515 мм |
177630.78 ₴(з ПДВ)
148025.65 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

