SDBT-BSW-1L-NU-W-0.3-N-M12 Датчик наближення, FESTO-2427615
Артикул: FESTO-2427615
Категорія: Для Т-подібного паза
| Вимірювана величина | Pozycja |
| Відповідність LABS | VDMA24364-B2-L |
| Властивості кабелю | odporny na rozpryski spawalnicze |
| Двопозиційний вихід | NPN |
| Діапазон робочої напруги DC | od 10 do 30 V |
| Довжина кабелю | od 0.3 M |
| Електричне підключення 1, кількість пінів/жил | od 3 |
| Електричне підключення 1, схема з'єднань | 00995573 |
| Електричне підключення 1, техніка підключення | M12x1, kodowanie A wg EN 61076-2-101 |
| Електричне підключення 1, тип кріплення | Blokowanie śrubą |
| Електричне підключення 1, тип роз'єму | Kabel z wtyczką |
| Завадостійкість до магнітних полів | nieczuły na pola magnetyczne AC (50…60 Hz) < 200 mT |
| Залишковий струм | od 0.14 MA |
| Залишкові пульсації | 10 % |
| Захист від зміни полярності | do wszystkich przyłączy elektrycznych |
| Захист від короткого замикання | tak |
| Знак CE (див. декларацію відповідності) | Zgodnie z dyrektywą kompatybilności elektromagnetycznej UE |
| Знак UKCA (див. декларацію відповідності) | wg przepisów UK dot. EMV |
| Індикатор робочого запасу | Dioda LED pomarańczowa |
| Індикатор стану перемикання | Dioda LED żółta |
| Індуктивне захисне коло | Odpowiedni do cewek MZ, MY, ME |
| Колір корпусу | czarny |
| Колір оболонки кабелю | szary |
| Макс. вихідний струм | od 100 MA |
| Макс. вихідний струм в кріпильних блоках | od 100 MA |
| Макс. комутаційна здатність DC | od 2.8 W |
| Макс. комутована потужність DC в кріпильних блоках | od 2.8 W |
| Макс. момент затягування | 0.6 NM |
| Макс. частота перемикання | 25 HZ |
| Маса виробу | od 23.3 G |
| Матеріал ізоляційного покриття | PVC |
| Матеріал ковпачкової гайки | Mosiądz niklowany |
| Матеріал контактів | Mosiądz, niklowany i pozłacany |
| Матеріал корпусу | Żywica epoksydowa |
| Матеріал корпусу штекера | TPE-U(PU) |
| Матеріал оплітки кабелю | PVC, irradiated |
| Мінімальний струм навантаження | 0 MA |
| На основі норми | EN 60947-5-2 |
| Напрямок виведення підключення | wzdłuż |
| Номінальна робоча напруга DC | 24 V |
| Особливі характеристики | Odporność na promieniowanie UV |
| Падіння напруги | od 1.5 V |
| Положення монтажу | dowolny |
| Примітка щодо застосування | https://www.festo.com/Drive-Sensor-Overview |
| Примітка щодо матеріалів | Zgodność z dyrektywą RoHS |
| Принцип вимірювання | magnetorezystancyjny |
| Сертифікація | RCM Mark |
| Символ | 00991150 |
| Стійкість до перевантаження | występuje |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура навколишнього середовища | od -25 do 85 GC |
| Температура навколишнього середовища для рухомого кабелю | od -5 do 80 GC |
| Тип кріплення | przykręcany |
| Точність повторюваності | 0.2 MM |
| Умови випробування кабелю | Wytrzymałość zmęczeniowa na zginanie przy zmiennym obciążeniu: wg normy Festo |
| Функція перемикального елемента | Normalnie otwarty |
| Час вимкнення | od 25 MS |
| Час увімкнення | od 15 MS |
4441.68 ₴(з ПДВ)
3701.40 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


