Сепаратор вода-олива, 10, Static, 230V продуктивність конденсат 12 л/год, компресор 10,3 м3/хв., QWIK-PURE 10
Артикул: QWIK-PURE 10
Категорія: QWIK-PURE - Сепаратор вода / олива
| Відносна вологість навколишнього середовища | ≤10...80 %, без конденсації |
| Максимальна концентрація масла на зливі конденсату | 20 мг/л |
| Максимальний тиск на вході конденсату | 16 бар |
| Підключення для відведення конденсату | 1 x 23 мм зовнішнє, шлангове з'єднання |
| Підключення для входу конденсату | 3 x G1/2" зовнішнє | 1 x G1" зовнішнє | з'єднання для шланга |
| Рівень безпеки | IP54 |
| Середовище | Компресорний конденсат, маслянистий |
| Температура середовища | від +5 до +50°C |
| Вага | 21 кг |
| Кількість картриджів | 1 |
| Максимальна продуктивність компресора | 10,3 м³/хв |
| Макс. потік конденсату | 12 л/год |
| Напруга живлення | 230 V |
| Під'єднання стиснутого повітря | 8 мм, зовнішнє, шлангове з'єднання |
| Режим роботи | Статика |
| Споживання енергії | 10 ВА |
| Частота | 50...60 Гц |
114824.46 ₴(з ПДВ)
95687.05 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


