Сепаратор вода-олива Beko Owamat 10, для компресора продуктивністю 2,4 м3/хв, OWAMAT 10
Артикул: OWAMAT 10
Категорія: ÖWAMAT - сепаратор вода/олива
| Робоча температура | 5 до 60 °C |
| Робочий тиск | 0-16 бар |
| Вага | 3,5 кг |
| Вхід конденсату | 2xG1/2 (di=10мм) |
| Головний фільтр | 2.6 l |
| Збірник мастила | - |
| Злив води (штекер) | G1/2 (di = 10 мм) |
| Максимальна продуктивність компресора | 1.90 м³/хв |
| Об'єм ємності | 10 l |
| Рівень заповнення без попередньої сепарації | 4,3 l |
| Фільтр грубої очискти | 2.5 l |
25111.86 ₴(з ПДВ)
20926.55 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



