Сепаратор вода-олива C400 8,40 м3/хв, C400
Артикул: C400
Категорія: C-Separator - сепаратор вода/олива
| Середовище | конденсат (повітря, вода, олія), неагресивний |
| Температура середовища | 1,5-45°C |
| Частота сервісу | -після 4 000 годин роботи компресора - через 12 місяців незалежно від кількості годин роботи компресора |
| A | 730 мм |
| B | 343 мм |
| C | 680 мм |
| Кінцевий вміст оливи | <10 проміле |
| Макс. адсорбція оливи | 5.04 г |
| Максимальна продуктивність компресора | 9.13 м³/хв |
| Макс. потік конденсату | 7.10 л/год |
| Під'єднання конденсату | ø10 |
50081.82 ₴(з ПДВ)
41734.85 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 2 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
2шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


