SFAB-200U-HQ8-PNLK-PNVB, FESTO-8162828
Артикул: FESTO-8162828
Категорія: Датчики витрати
| IO-Link, Revision ID | V1.1 |
| IO-Link, вихід, довжини технологічних даних | 0 BIT |
| IO-Link, вміст сервісних даних IN | Wartość pomiarowa objętości/masy 32 bit |
| IO-Link, вміст технологічних даних IN | Wartość pomiarowa natężenia przepływu 16 bit MDC |
| IO-Link, вхід, довжини технологічних даних | 64 BIT |
| IO-Link, мінімальний час циклу | 1.2 MS |
| IO-Link, необхідна пам'ять даних | od 500 KB |
| IO-Link, підтримка SIO-Mode | Tak |
| IO-Link, профіль пристрою | Function Extended identification |
| IO-Link, тип порту | Class A |
| IO-Link, швидкість передачі | COM3 |
| Аналоговий вихід | 0 - 10 V |
| Вимірювана величина | Masowe natężenie przepływu |
| Відповідність LABS | VDMA24364-B1/B2-L |
| Двопозиційний вихід | Przełączalne 2 x PNP lub 2 x NPN |
| Діапазон впливу тиску в ± %FS/бар | 0.5 FSB |
| Діапазон робочої напруги DC | od 15 do 30 V |
| Діапазон температурного коефіцієнта в ± %FS/K | typ. 0,1%FS/K |
| Діапазон точності відтворюваності в %±FS | 0.8 YUQ |
| Електричне підключення 1, кількість пінів/жил | od 5 |
| Електричне підключення 1, схема з'єднань | 00995383 |
| Електричне підключення 1, техніка підключення | M12x1, kodowanie A wg EN 61076-2-101 |
| Електричне підключення 1, тип роз'єму | Wtyczka |
| Захист від зміни полярності | do wszystkich przyłączy elektrycznych |
| Захист від короткого замикання | tak |
| Захист від несанкціонованого доступу | IO-Link |
| Знак CE (див. декларацію відповідності) | Zgodnie z dyrektywą kompatybilności elektromagnetycznej UE |
| Знак UKCA (див. декларацію відповідності) | wg przepisów UK dot. EMV |
| Кінцеве значення діапазону вимірювання витрати | od 200 L2 |
| Кінцеве значення діапазону вимірювання температури | 50 GC |
| Кінцеве значення кривої вихідної характеристики/MA | 20 MA |
| Кінцеве значення кривої вихідної характеристики/V | 10 V |
| Кінцеве значення кривої температури | 100 GC |
| Кінцеве значення характеристики витрати | od 200 L2 |
| Клас корозійної стійкості за нормою Festo | 2 - średnie obciążenie korozyjne |
| Крива вихідної характеристики, початкове значення/MA | 4 MA |
| Крива вихідної характеристики, початкове значення/V | 0 V |
| Макс. вихідний струм | od 100 MA |
| Макс. опір навантаження струмового виходу | 500 OHM |
| Маса виробу | od 160 G |
| Матеріал корпусу | Wzmocniony poliamid |
| Метод вимірювання | Utrata ciepła |
| Мін. опір навантаження, вихід за напругою | od 20 KOH |
| Напрямок потоку | jednokierunkowy |
| Номінальна температура | 23 GC |
| Одиниці, що відображаються | g |
| Параметри налаштування | IO-Link |
| Перепад тиску | od 100 MBA |
| Пневматичне підключення | dla przewodu o średnicy zewn. Ø 8 mm |
| Положення монтажу | dowolny |
| Початкове значення діапазону вимірювання витрати | od 2 L2 |
| Початкове значення діапазону вимірювання температури | 0 GC |
| Початкове значення кривої температури | 0 GC |
| Початкове значення характеристики витрати | 0 L2 |
| Примітка щодо матеріалів | Zgodność z dyrektywą RoHS |
| Принцип вимірювання | termiczny |
| Протокол | IO-Link |
| Робоче середовище | Argon |
| Робочий тиск/BAR | do 10 BAR |
| Робочий тиск/MPA | do 1 MPA |
| Сертифікація | RCM Mark |
| Символ | 00995566 |
| Стійкість до перевантаження | występuje |
| Струм холостого ходу | od 90 MA |
| Ступінь захисту/ | III |
| Температура навколишнього середовища | do 50 GC |
| Температура робочого середовища | do 50 GC |
| Тип індикації | Podświetlany LCD, wielokolorowy |
| Тип кріплення | Przy pomocy otworów przelotowych |
| Точність відтворюваності нульової точки в ± %FS | 0.2 YUQ |
| Точність значення витрати | ± (3% o.m.v. + 0,3% FS) |
| Точність температури в ± °C | 5 GC |
| Функція перемикального елемента | Przełączany pomiędzy normalnie zamkniętym i normalnie otwartym |
| Функція перемикання | Komparator okienkowy |
| Час вимкнення | od 10 MS |
| Час увімкнення | od 10 MS |
35923.02 ₴(з ПДВ)
29935.85 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору







