Пневмо мотор, M39-19000-TL-ATEX
Артикул: M39-19000-TL-ATEX
Категорія: Пневмомотор Chicago Pneumatic
| Вага | 0,75 кг |
| Вихідний валик | 3/8" ø |
| Двонаправлений | Ні. |
| Зупиняючий момент | 0,8 нм |
| Максимальне використання повітря | 8,1 л/сек |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Момент при максимальній потужності | 0,4 нм |
| Момент старту | 0,76 нм |
| Необхідне змащування | Ні. |
| Оберти | 19000 об/хв |
| Потіжність | 390 Вт |
99891.54 ₴(з ПДВ)
83242.95 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


