Пневмоциліндр D32x40 | Pneumat, DVPR032.0040
Артикул: DVPR032.0040
Категорія: Пневмоциліндр круглий DVPR
| Амортизація | Механічна |
| Втулка | анодований алюміній |
| Діапазон діаметрів | Ø32 |
| Змащування | Не вимагається |
| Кришки | Алюміній анодований |
| Робочий тиск | 1-10 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Температура матеріалу | 0 °C ÷ +40 °C |
| Температура середовища | -20 °C ÷ +80 °C (для Viton +150 °C) |
| Ущільнення | поліуретан (на замовлення Viton) |
| Шток | Сталь вуглецева хромована CK45 |
| A | 114 |
| A+ХІД | 154 |
| B | 40 |
| C | 38 |
| D | 15 |
| E | 20 |
| F | 15 |
| G | 22 |
| H | 36 |
| I | 4 |
| J | 8 |
| L | 15 |
| M | M8x1 |
| N | 61 |
| N+ХІД | 101 |
| O | М24х1,5 |
| ØP | G1/8 |
| R | 33 |
| S | 10 |
| Діаметр | 32 мм |
| ХІД | 40 |
4890.06 ₴(з ПДВ)
4075.05 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 20 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
20шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



