Пневмоциліндр прижимний для пили односторонньої дії D35x75 | AZ Pneumatica, 17.060.0
Артикул: 17.060.0
Категорія: Пневмоциліндр круглий притискний
| Амортизація | Механічна |
| Втулка | анодований алюміній |
| Змащування | Не вимагається |
| Кришки | Алюміній анодований |
| Робочий тиск | 2-10 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Температура матеріалу | 0 °C ÷ +40 °C |
| Температура середовища | -10 °C ÷ +60 °C |
| Ущільнення | NBR і поліуретан |
| Шток | оцинкована сталь |
| Діаметр | 35 мм |
| ХІД | 75 |
3394.74 ₴(з ПДВ)
2828.95 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | -1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 6 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
6шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору





