Пневмоциліндр DRM D12x10 | Pneumat, DRM012.0010
Артикул: DRM012.0010
Категорія: Пневмоциліндр розбірний DRM D12-25
| Амортизація | Механічна |
| Втулка | анодований алюміній |
| Діапазон діаметрів | Ø12 до Ø25 |
| Змащування | Не вимагається |
| Кришки | Алюміній анодований |
| Робочий тиск | 1 - 10 bar |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Температура матеріалу | 0 °C ÷ +40 °C |
| Температура середовища | -10 °C ÷ +80 °C (для Viton +150 °C) |
| Ущільнення | NBR (опція Viton) |
| Шток | Сталь нержавіюча AISI 303 |
| A | 69 |
| A+ХІД | 79 |
| B | 6.5 |
| D | M5 |
| ØC | 18 |
| Діаметр | 12 мм |
| ХІД | 10 |
2415.24 ₴(з ПДВ)
2012.70 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



