Пневмоциліндр ISO 15552 40x300 нержавіюча сталь AISI 316L | Pneumat, PSN040.0300.00P
Артикул: PSN040.0300.00P
Категорія: Пневмоциліндр PSN з двостороннім штоком, нержавіюча сталь
| Амортизація | Пневматична |
| Втулка | нержавіюча сталь AISI 316 |
| Діапазон діаметрів | Ø32 до Ø125 |
| Змащування | Не вимагається |
| Кришки | нержавіюча сталь AISI 316 |
| Монтажні шпильки | нержавіюча сталь AISI 316 |
| Опція | ATEX для потенційно вибухонебезпечних середовищ |
| Робочий тиск | 1-10 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Стандарт | ISO 15552 |
| Температура матеріалу | 0°C до +40°C |
| Температура середовища | -20°C до +80°C |
| Ущільнення | Шток - харчовий поліуретан (FDA) / поршень - поліуретан (опція VITON) |
| Шток | нержавіюча сталь AISI 316 |
| AF | 12 |
| AM | 24 |
| BG | 15 |
| E | 52 |
| EE | G1/4 |
| GF | 10 |
| H | 6 |
| J2 | 7,5 |
| J3 | 5 |
| KF | M8 |
| KK | M12x1.25 |
| L1 | 22 |
| L7 | 21,5 |
| ØB | 35 |
| ØMM | 16 |
| PL | 15 |
| RT | M6 |
| T4 | 3,3 |
| TG | 38 |
| VD | 4 |
| WF | 30 |
| WH | 30 |
| ZJ | 135 |
| ZJ+ХІД | 435 |
| ZM | 165 |
| ZM + 2xХІД | 465 |
| Діаметр | 40 мм |
| Ключ 1 | 13 |
| Ключ 2 | 19 |
| Ключ 3 | 32 |
| ХІД | 300 |
47470.86 ₴(з ПДВ)
39559.05 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 240`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 240`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


