Пневмоциліндр пневматичний ISO15552/6431 D40x100 з металевим скребком, амортизація пневматична | Pneumat, PSC040.0100.00
Артикул: PSC040.0100.00
Категорія: Пневмоциліндр PSC з одностороннім штоком з металевим скребком
| Амортизація | Пневматична |
| Діапазон діаметрів | Ø32 до Ø125 |
| Змащування | не потрібно |
| Кришки | Алюміній фарбований порошком |
| Профіль | Алюміній анодований |
| Робочий тиск | 1 - 10 bar |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Скребок | латунь (опція з нержавіючої сталі) |
| Стандарт | ISO6431/15552 |
| Температура матеріалу | 0°C до +40°C |
| Температура середовища | від -30°C до +80°C (для вітону +150°C) |
| Ущільнення | поліуретан (опція Viton) |
| Шток | Вуглецева сталь, хромована CK45 (опціонально нержавіюча сталь, хромована AISI 420) |
| A | 16 |
| AM | 24 |
| B | 35 |
| BG | 16 |
| D | M6 |
| E | 53 |
| EE | G1/4 |
| F | 54 |
| G | 31.5 |
| KK | М12х1,25 |
| L | 105 |
| L+ХІД | 205 |
| R | 38 |
| SW | 13 |
| VA | 4 |
| VD | 22 |
| WH | 30 |
| Діаметр | 40 мм |
| ХІД | 100 |
10026.72 ₴(з ПДВ)
8355.60 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 10 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
10шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




